Naše nabídka kávy s příchutí:

 
  Amaretto Milano
MANDLOVÝ LIKÉR
Důkladně vybraná zrna 100% arabiky ze Střední ale neobsahuje žádný alkohol.Je to vyrovnaná fantazie plná kreace naší pražené kávy Amaretto Milano. Podávejte vašim hostům šálek horké kávy Amaretto Milano, který může konkurovat pravému Amarettu.
  Borůvka smetana
Novinka!
Vysoce kvalitní 100% kolumbijská arabika. Tato káva má sladkou, intenzivní chuť, nabízí chuťové prožití pro milovníky neobvyklých kávových variací. Její aroma má harmonické spojení ovoce a smetany. Uchvátí vás její výrazné aroma borůvek.
 

Anglický karamel
Vysoce kvalitní zrna arabiky s nejjemnějším aroma, pražené při 180°C po dobu 15 minut. Jen takto vznikne sladkost, která naší kávě propůjčuje to zvláštní kouzlo. Čerstvé karamelové aroma se na vás valí při otevření pytlíčku kávy. Sladkost v šálku zvýrazníte přidáním trochu mléka nebo šlehačky.

  Čokoláda - Pomeranč
Již od jakživa se spojuje čokoláda s pomerančem. Nejjemnější čokoládové aroma a plná chuť pomeranče dají ve spojitosti s vysokokvalitní arabikou kávovou pochoutku extra třídy. Jemné roztávající čokoládové aroma a sladkost pomerančového plodu s extra fainovou kávovou nabízí opravdu špičkový šálek kávy.
  Capuccino
Novinka!
Tato pečlivě pražená 100% arabika pochází z kolumbijské oblasti. Její lehce nahořklé aroma se výborně doplňuje s capuccinovým aroma.
  Čokoládový krém
Aromatizovaná sorta s čokoládovým krémem je vysokovážená kompozice fainového zrna arabiky ze Střední a Jižní Ameriky. Tato exclusivní směs 100% arabiky spojí výrazně silnou kávu a čokoládové aroma s intenzivním chuťovým prožitkem.Vyrovnaná směs přinese příjemnou sladkost do této nové aromatické varianty.
  Chilli - Čokoláda
Výběrová směs arabiky, která se v naší pražírně opatrně ochutí tímto novým aroma, které nabízí zvláštní chuťové prožití. Tato káva dává plné silné aroma tmavé čokolády, které vás překvapí při prvním ochutnání. Poté přichází příjemná vyvážená ostrost. Přirozená sladkost této opatrně pražené kávy, posunuje tuto kávu na absolutní špičku. Již aztékové věděli o skvělé kombinaci chilli s čokoládou.
 

Irish Cream
WHISKY SE SMETANOU
Důkladně vybraná zrna 100% arabicy z nejlepších míst sestavují základ pro tuto novou a vzrušující kávovou specialitu.Fainově jemná, s intenzivní mimořádně měkkou chutí.Její krémovou chuť jsme vytvořili přidáním šlehačky a tak vznikla originální irská pochoutka zvláštního druhu, s dlouhotrvající chutí a jemnou vůní.

  Jahoda čokoláda
Novinka!
Důkladně vybraná zrna 100% arabiky z nejlepších míst. Tato káva má sladkou,intenzivní chuť jahod s čokoládou, nabízí chuťové prožití pro milovníky neobvyklých kávových variací.
 

Šťastný oříšek
Jemná fainová a tónovaně oříšková je naše vyvážená kávová kompozice aromatizované pražené kávy Happy Haselnuss. Tato dohromady pečlivě sestavená kreace z vybraných kávových sort ze Střední a Jižní Ameriky je špičkovým produktem naší kávové speciality. Fainové kávové aroma doplněné jemně praženým oříškovým aroma dává výtečné vzrušující chuťové prožití.

  Vanilka
Milujete vanilku?Pak vás určitě nadchne naše káva s vanilkovým krémem.Kávová zrna pocházejí ze Střední a Jižní Ameriky. Tato káva vás uchvátí svým fainovým aroma a výborným chuťovým zážitkem.V USA se tato káva podává po jídle jako sladká nekalorická tečka
  Vanilka-pomeranč
Novinka!
Spojení pomeranče s krémovou vanilkou nabízí nové chuťové prožití. Tato káva je 100% arabika,pochází z jižní a střední ameriky. Vychutnejte si kávu s nádechem léta s mlékem a cukrem.

 

Zpět na úvodní stranu kávy

Hlavní strana

Stáhněte si: Letáček na kávu (139 kB)

 

Těšíme se na Vaší návštěvu

• Igel • Haškova 5, Praha 7 • +420602879152 / +420602382597 •
www.cajkorenikava.czigel-cz@volny.cz
©2007–2016 Igel, všechna práva vyhrazena